360 Derece Sanal Tur

Web sitesi üzerinden tanıtım yapma fırsatları giderek çeşitlilik kazanıyor.

Devamını Oku

Drone Çekimi

Yapı, inşaat, ulaşım, turizm, kültür, spor, sanat, haritacılık, enerji, tarım, fuar, sergi, sanayi, üretim, güvenlik gibi pek çok alanda kullanılmaktadır.

Devamını Oku

Fabrika Tanıtım Filmi

Fabrikanızın üretim kapasitesi, makine parkı, personel ve işleyişini sektörünüze video ile anlatarak, akılda kalıcı bir imaj elde edersiniz.

Devamını Oku

 

Grafik tasarım
Grafik tasarım sanat ve tekniğin yaratıcılık ile birleştiği bir görsel ifade biçimidir. Bir konuyu anlatmak, bir mesajı aktarmak, bir sorunu çözmek için görsel malzemelerin kullanıldığı bir dildir.

Devamını Oku

 

 

Günümüzün rekabet şartları firmaların ve ürettikleri mal ve hizmetlerin bir marka olarak devam etmelerini zorunlu hale getirmiştir. Bu sebeple kurum kimliği firmayı ve ürünü farklı tanıtarak mevcut ürünler arasından o ürünü ön plana çıkarmalı ve tercih edilir yapmalıdır.

Devamını Oku

Panoramik Fotoğraf Çekimi

Birden fazla çekilen yatay veya dikey fotoğrafların bir işlemci ile birleştirilerek oluşturulan geniş açıları görmemizi sağlayan bir fotoğraf çekim tekniğidir.

Devamını Oku

 

Stant Tasarım

Başarılı bir fuar veya sergi organizasyonunda ilk adım mekanı en kullanışlı şekilde düzenlemektir. Bu da stant düzenlemekle başlar. Kelebeklerin ömrü kadar kısa olan stantlar fuarda kaldığı sürece bekleneni verebilmelidir ve o kısa süreye başarılı bir çalışma sığdırılmalıdır.

Devamını Oku

Tanıtım Filmi

Firmanız için profesyonel olarak çekilen, video programlarıyla hazırlanan montaj ve efektlerle işlenen ve sonrasında izleyen herkesin firmanıza hayran kalması sağlayan en etkili yöntem tanıtım filmi yaptırmaktır. Yüksek çözünürlükte tanıtım filmi ile firmanıza daha aktif tanıtabilir, rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz.

Devamını Oku

Ürün Fotoğraf Çekimi

Firmanızın sunduğu ürün ve hizmetin hedef kitlenize gerçekçi yani ürününüz nasıl görünüyorsa o şekilde ulaştırılması için görsel bir destek sunmaktır. Ürünlerinizi fotoğraflayarak hedef kitlenize kaliteli bir şekilde ulaştırmanız için çalışıyoruz.

Devamını Oku