Tanıtım Filmi

Firmanız için profesyonel olarak çekilen, video programlarıyla hazırlanan montaj ve efektlerle işlenen ve sonrasında izleyen herkesin firmanıza hayran kalması sağlayan en etkili yöntem tanıtım filmi yaptırmaktır. Yüksek çözünürlükte tanıtım filmi ile firmanıza daha aktif tanıtabilir, rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz.

Profesyonel ekibimiz, analiz çalışmaları için firmanızı ziyaret ederek ihtiyaç duyulacak çekim ekipmanlarını belirleyerek en uygun malzemeler, kamera özellikleri, ışık, çekim ekibi gibi tanıtım filminin temel ihtiyaçlarını belirler ve iç mekan çekimleri, dış mekan çekimlerinde gerekmesi halinde drone veya vinç ile havadan çekimler için ön hazırlığını yapar. Fotoğraf ve video çekimleri anlaşma kapsamında olursa katalog tasarımı yada web sitesi için kullanılabilir.

Tanıtımda en etkili yöntemin tanıtım filmi olduğu bir gerçektir. Zahmetli gibi görünse de firmanıza dinamik bir etki ve görsellik katacaktır. Diğer tüm tanıtım mecralarından daha önemlisi tanıtım filminde görüntü ve ses yüksek çözünürlükte ekrana yansıtılarak izleyenler üzerinde daha kalıcı bir etki bırakabilir. Tanıtım filminizi gerek web sitenizde, CD / DVD medyanızda, interaktif kataloğunuzda, sosyal medya ve fuar alanlarında da kullanabilirsiniz.

 

 

 

 

Fabrika Tanıtım Filmi

Fabrikanızın üretim kapasitesi, makine parkı, personel ve işleyişini sektörünüze video ile anlatarak, akılda kalıcı bir imaj elde edersiniz.

Bizimle hemen iletişime geçtiğinizde profesyonel ekibimiz ile firmanız arasında fabrikanızı veya tesisinizi görmek için bir randevu sağlanır. Firmanız hakkında genel bilgi istenir. Firmanızın hitap ettiği hedef kitlenin ilgileneceği açılardan, video çekilmesi için bir çekim programı hazırlanır. Video çekimleri için gerekli makine, ışık, tripod gibi ekipmanlar ayarlanır. Temel konsept belirlenir. Çekiminiz yapılır bilgisayar ortamında son düzenlemelerden sonra tarafınıza sunulur. Artık videonuz her tür tanıtım mecrasında kullanılmak üzere hazırdır.

Tanıtım videonuz ile hedef kitleniz arasında bir bağ oluşacak, marka bilinirliği, akılda kalıcılık, güvenilirlik ve ikna edicilik belirli bir düzeyde sunulmuş olacaktır bu nedenle projenin senaryo hazırlığı, cast ekibi, yapım ekibi, post prodüksiyon gibi aşamaları önem kazanır.