360 Derece Sanal Tur

Web sitesi üzerinden tanıtım yapma fırsatları giderek çeşitlilik kazanıyor.

Panoramik fotoğraf yöntemi kullanılarak çekilen fotoğrafların bilgisayar ortamında bir program ile birleştirilmesiyle oluşturulan sanal tur sayesinde ziyaretçiler interaktif olarak gerçekçi bir şekilde oradaymış hissi yaşarlar.

360 Derece Sanal Tur uygulamasını web sitenizde ziyaretçilerinize sunabileceğiniz gibi CD / DVD medya olarak da dağıtımını yapabilir ve mekânınızı hem hızlı hem de ucuz yoldan tanıtabilirsiniz. Dünyanın her hangi bir yerindeki müşterileriniz dilediği zaman sitenize girerek görmek istediğini en iyi şekilde görebilir. 3D çizim programları ile hazırlanmadığı için uygulama maliyeti daha düşüktür. Ziyaretçi gözünde güvenirliğiniz artacaktır.

Kullanım alanları olarak, fotoğraf makinesiyle tripod ayağın birlikte kullanılabileceği her mekanı sayabiliriz. Daha geniş kitlelere hitap eden ve sunduğu ürün veya hizmet ile pazarlama yaptığı hedef kitlesi arasında görsel bir iletişim kurmak isteyen tüm sektörler. Özellikle yapı, otel, sergi, inşaat, mobilya, etkinlik, fuar sektörleri ve eğlence merkezleri, hastaneler, müzeler, cafe ve restoranlar ilk akla gelenlerdir.